Product was successfully added to your shopping cart.

NAUJIENOS

RUDENS AKCENTAI

Mažėjantis

   

8 prekė(s)

 1. Valgomojo stalas "Saari"

  Grožio ateinančio iš gamtos, meistriškumo ir miesto stiliaus, modernumo ir tradicijos įkvėpto dizaino baldai "SAARI". Kolekcija deranti bet kokiame kontekste - tiek miesto, tiek ramiam užmiesčio gyvenimui.

 2. Sofa "Adagio"

  STILIUS, KOMFORTAS, VERTĖ

  Lietuviai sofų gamintojai SOFTNORD savo amatą puoselėja jau daugiau nei 20 metų. Jie gamina modernaus skandinaviško stiliaus baldus, kuriais mėgaujasi gausybė pirkėjų Šiaurės ir Vakarų Europoje, o dabar – jau ir Lietuvoje!

 3. Šviestuvas "Hangover"

  Anders Hall 1984 metais Švedijoje įkūrė "Globen lighting". Įmonei jau virš 30 metų ir jos šviestuvais prekiaujama visoje Europoje ir tai yra viena iš šios rinkos lyderių. "Globen lighting" siekia naujo mąstymo, išsaugoti unikalumą ir kombinuoti dizainą, funkciją bei pojutį.

  Įmonė nori patenkinti kliento ir vartotojo poreikį namų apšvietimui siūlydama aukštos kokybės prekes, kurios išsiskiria iš masės savo unikalumu ir dizainu. Dizainas naudojamas kaip įrankis pagyvinti kliento kasdienybę ir įkvėpti džiaugsmo, estetikos jo namuose.

 4. Naktinė spintelė "Groove"

  "Groove" tai moderni kolekcija su trupučiu retro. Daug dėmesio skirta detalėms - medžio ir dažytų paviršių kombinavimas, frezuotos rankenėlės, 45 laipsnių kampai ir kraštai - būtent jos suteikia išskirtinį dizainą. "Groove" kolekcijoje rasite baldų tiek svetainei, tiek valgomajam - Jūsų laisvė rinktis.

 5. Kėdė "Mood 31"

  Pristatome „Ease“ naujieną Baltijos šalyse - belgų kėdžių ir stalų gamintoją „Mobitec“. Visų produktų gamybos ciklą „Mobitec“ kontroliuoja patys - nuo sukūrimo, medžio parinkimo ir apdirbimo, gobelenų, vidaus įtvirtinimų ir minkštų dalių, bei ipristatymo mums į saloną

 6. Sofa lova "Chester"

  STILIUS, KOMFORTAS, VERTĖ

  Lietuviai sofų gamintojai SOFTNORD savo amatą puoselėja jau daugiau nei 20 metų. Jie gamina modernaus skandinaviško stiliaus baldus, kuriais mėgaujasi gausybė pirkėjų Šiaurės ir Vakarų Europoje, o dabar – jau ir Lietuvoje!

  1 166,00 €
 7. Fotelis "Isa Relax"

  Švedų minkštųjų baldų gamintojas "SITS" turi jau 20 metų patirties šių baldų vystimę, kūrime ir gamyboje. Bendradarbiauja su įvairiais dizaineriais kaip "SAYS WHO", Ian Archer, Niels Gammelgaard ir kt., kas žada stilių nepamirštant pasirinkimo ir kokybės darnos. Per dieną pagaminantys iki 1 000 000 minkštųjų baldų vis dar siekia tobulėti.

  2 550,00 €
 8. Riešutų traiškiklis "Peili"

  "Zone Denmark" dizainas nepalieka abejingų.

  Šio prekinio ženklo dizaineriai interpretuoja besikeičiančia tendencijas, naudodami savo aiškią ir stiprią stilistiką, kuria funkcionalų dizainą visiems.

  Perteiktas minkšta ir minimalistine dizaino kalba, jų dizainas apima naujas idėjas, novatoriškus sprendimus ir išskirtines medžiagas.

  Tikslas - užginčyti konvenciją, įkvėpti smalsumo ir kurti grožį.

Mažėjantis

   

8 prekė(s)

PROJEKTAI

NAUJIENLAIŠKIS

Įrašykite el. pašto adresą ir pirmi sužinosite apie „Ease“ naujienas ir specialius pasūlymus. Pažadame siųsti tik svarbius ir aktualius pranešimus.

Naujienlaiškis