Product was successfully added to your shopping cart.
Didėjantis

9 Prekė (s)

Skandinavai seniai pamėgo iš ąžuolo masyvo pagamintus baldus, nes vertina natūralumą ir ilgaamžiškumą. Rūpindamiesi gamta ir ekologija, pirmenybę jie teikia švarioms, kuo natūralesnėms medžio impregnavimo ir apdailos priemonėms, pavyzdžiui, aliejui. Lietuvoje esame pripratę prie lako apdailos, bet pažeistos neįmanoma atnaujinti, ji gali būti nuodinga aplinkai. O štai aliejuotas paviršius – tai gyvas medis, kurį pajusite kas kartą prisilietę, o jo atnaujinimas nereikalauja didelių pastangų. Nusprendusiems investuoti į kokybišką baldą bei švarią savo namų aplinką pateikiame kelis patarimus, kaip prižiūrėti ir valyti aliejuotus ąžuolo masyvo baldus:

impregnavimas. Nusipirkę naujus odinius baldus, dažniausiai išgirstate rekomendaciją juos impregnuoti – tai nieko nebestebina. Ką tik atkeliavusį į namus naują aliejuotą ąžuolo masyvo baldą taip pat rekomenduojame padengti specialiomis priemonėmis, skirtomis apsaugoti medinius baldus, kurių „savijautą“ gali paveikti ir popierinė baldo pakuotė bei transportavimo sąlygos. Apsaugos priemonių – skystų, purškiamų, tepamų – galima įsigyti iš baldų pardavėjų;
tinkama vieta. Kad mediniai baldai tarnautų ilgai, neužtenka juos nuolat prižiūrėti – svarbu jiems parinkti gerą vietą, kuri nebūtų arti radiatoriaus ar kito atviro šilumos šaltinio. Sklindanti šiluma ilgainiui gali pakenkti – baldas ims skilinėti, deformuotis, keisti spalvą;
sveikas mikroklimatas. Kad galėtų gerai jaustis, medžiui, kaip ir žmogui, reikalinga optimali temperatūra ir santykinė oro drėgmė. Aplinkos drėgmė turėtų svyruoti nuo 40 iki 60 %,  nes sausesnėse ar drėgnesnėse patalpose blogai jaučiasi ne tik žmogus, bet ir baldas. Taip pat rekomenduojame palaikyti pastovią 18–22 laipsnių Celsijaus temperatūrą;
kasdienė priežiūra. Kasdien valyti rekomenduojama naudoti švelniai vandeniu sudrėkintą šluostę. Priežiūrai netinka valikliai alkoholio, chloro ar amoniako pagrindu. Nešvarumus nuvalyti, o išsiliejusius skysčius nusausinti reikėtų ilgai nelaukiant, kad neįsigertų į medžio poras;
reguliarus atnaujinimas. Iš medžio masyvo pagamintų aliejuotų baldų ilgaamžiškumą užtikrina nuolatinis ir visiškai nesudėtingas jų atnaujinimas. Ąžuolas yra patvari mediena, kuri, tinkamai prižiūrima, ilgai išsaugo šią savo savybę. Priežiūra nereikalauja didelio darbo – jeigu viskas atliekama pagal aukščiau pateiktas rekomendacijas, užtenka kas pusę metų peraliejuoti paviršius keliais paprastais žingsniais:

- šiurkštesnius, išteptus  paviršius tolygiai peršlifuoti abrazyvinėmis medžiagomis arba smulkiu šlifavimo popieriumi (šlifavimo popieriaus grūdėtumas – 120–180 gritų);

- naudoti tik baldams skirtą ir pardavėjo rekomenduojamą aliejų;

- aliejuoti baldą aliejumi sudrėkintu skudurėliu, braukiant tolygiai medžio tekstūros kryptimi;

- po 20 min. nusausinti aliejaus perteklių. Po 24 val. jūsų baldas bus visiškai išdžiuvęs ir atrodys kaip naujas.

2018 saus. 17 11:21:56 By Kristina Kreiviene Baldai, Interjeras, Idomu,

„EASE. Mano namų stilius“ parodoje „Baldai“ kvietė į tris skirtingas iki šviestuvų ir aksesuarų apgalvotas erdves. Mini studija, svetainės kambarys ir didesnė gyvenamoji namų zona - sukurtos patogiam kasdieniam gyvenimui, kuriame dera funkcionalumas ir laikui nepavaldus dizainas.

Spalį švenčiame dviejų metų gimtadienį, atidarėmė antrą saloną PPC „Ozas“ ir visą mėnesį salonuose bei parodoje „Baldai“ žadame vertingų pasiūlymų.

Sekite mus:

Instagram: https://www.instagram.com/easestilius/

Facebook: https://www.facebook.com/easebaldai/

Daugiau
2017 spal. 11 13:44:00 By Kristina Kreiviene Baldai, Interjeras, Sofos,

Apartamentų Nemirsetoje virtuvė. Valgomojo stalas „Rock“ su 2 praplėtimais - natūralaus ąžuolo faneruotės stalviršis ir lakuoto ąžuolo masyvo kojos. Kėdės „Rock'n'Roll“ - karkasas taip pat ąžuolo masyvo.

Interjero autorius: Simona Vildžiūnėwww.interjerovizija.lt
Interjero fotografas: Simas LinkevičiusEsthete

Daugiau
2017 spal. 1 13:44:00 By Kristina Kreiviene Baldai, Interjeras, Idomu,

„Ease“ jau gyvename naujo rudens sezono nuotaikomis - ruošiamės antrojo mūsų salono VIlniuje atidarymui prekybos ir pramogų centre „Ozas“ Interjero galerijoje, spalio pirmosiomis dienomis. Su nekantrumu laukiame Jūs sutinkant parodoje „Baldai“. Be abejo tokie dalykai reiškia praplėstą asortimentą ir atvykstančias naujienas, na ir žinoma - atsivėrusias galimybes įsigyti beveik šimtą (!) madingų baldų ir aksesuarų iš mūsų ekspozicijos su tikrai didelėmis nuolaidomis! Susipažinkite su maža to dalimi arba tiesiog atvykite pas mus į saloną.

Sekite mus:

Instagram: https://www.instagram.com/easestilius/

Facebook: https://www.facebook.com/easebaldai/

Daugiau
2017 rugp. 29 13:44:44 By Kristina Kreiviene Baldai, Interjeras, Sofos,

Kai kurie daiktai laikui bėgant mums tampa brangesni - jie yra mūsų gyvenimo pakeleiviai ir vėliau mums pasakoja mūsų pačių gyvenimo istorijas. Rinkitės kokybiškus ir ilgaamžius dalykus.

 

Daugiau
2016 lapkr. 29 14:47:25 By Kristina Kreiviene sofos, baldai, softnord, Baldai,

Vis daugiau žmonių batranda „boxspring“ tipo lovas - užtikrinančias maksimalų komfortą ir gerą poilsį miego metu. Čiužinių bei lovų gamintojo iš Belgijos „Velda“ kuriamos lovos „boxspring“ pasaulyje populiarėja nepaprastu greičiu. Kartą išsimiegoję tokioje lovoje įvertinsite minkštą gulimą paviršių ir atpalaiduojamąsias lovos savybes.

Daugiau
2016 lapkr. 28 16:10:07 By Kristina Kreiviene lovos, velda, boxspring, Baldai,

Šis spalis mums ypatingas ir mes pasistengėme, kad jis toks būtų ir jums. Jau kitą ketvirtadienį - sekmadienį (spalio 6-9 d.) „Litexpo“ vyks tarptautinė paroda BALDAI. INTERJERAS. DIZAINAS, kurioje būsim ir mes su visais šio sezono favoritais. 

Daugiau
2016 rugs. 30 15:38:05 By Kristina Kreiviene paroda, baldai, ease, Baldai, Naujienos,

Bendraujant su klientais mums dažnai tenka ne tik papasakoti apie prekę ar gaminį, bet ir kalbėtis apie baldo paskirtį. Renkantis sofą ar sofą lovą svarbu sau atsakyti į keletą pagrindinių klausimų. Tikimės šie keli patarimai jums palengvins sofos pasirinkimą.

Daugiau
2016 rugs. 13 17:59:04 By Kristina Kreiviene sofa, Baldai, Sofos, Idomu,

2016 m. kovo 10 d. buvo apdovanoti Lietuvoje sukurti ir įgyvendinti geriausi interjerai 2015 metais. „Ease“ yra konkurso rėmėjas ir apdovanojo nominacijos „už profesionalumą" nugalėtojus „YCL Studio“. Pilnas nugalėtojų sąrašas ir geriausių interjerų nuotraukos.

Daugiau
2016 kov. 13 13:38:55 By Kristina Kreiviene auksine palete, interjeras, apdovanojimai, Naujienos,
Didėjantis

9 Prekė (s)