Product was successfully added to your shopping cart.

Pietų stalas "Powder"

Būsena: Prekyboje

1 065,00 €

* Privalomi laukeliai

1 065,00 €
Išmatavimai (plotis, aukštis, gylis)

180 x 75 x 100 cm


Detalės

Stilingas valgomojo stalas jūsų namams. Stalviršio centre yra erdvė skirta įvairiems daiktams pasidėti ar dekoracijos galimybėms. Skyrelio komplekte yra dangtelis, skyreliai, 4 laboratoriniai indeliai ir plastikinė dėžutė; gali būti baltos, pilkos ar juodos spalvos. Stalviršiui naudojamas "Optiwhite" ypatingai skaidrus stiklas, kurio nugarėlė gali būti baltai, pilkai ar juodai lakuota. Kojos pagamintos iš metalo dažyto milteliniu būdu baltai, pilkai ar juodai.

Aukštos kokybės baldai atvažiuoja jau surinkti. Gaminami iš draugiškų aplinkai medžiagų.

Papildoma informacija

Prekes galima apžiūrėti -
Pristatymas iki 60 dienų
Tiekėjas Hulsta

VAKARIENĖ PARUOŠTA

Kulinarijos malonumai!

now! by hulsta yra svarbus dalyvis jūsų svetainėje/valgomajame arba virtuvėje. Dideli stalai ir patogios kėdės kviečiantys pasilikti dar vienam kavos puodeliui arba siūlantys neišeiti. Mediena, stiklas ir lakas padaro pietų stalą itin patogiu ir stilingu. Reikia priderinti prie spintelės? Ne problema - galite rinktis tarp harmonijos ir kontrasto derinant now! dining kolekcijos stalus ir kėdes su kitais namie esančiais baldais.

Reikia praplėtimo? now! dining stalai gali akimirksniu prasiplėsti ir kviesti prisėsti neplanuotai pasirodžiusius svečius.