Apie mus

Geri baldai nėra prabangos dalykas. Kokybė ir geras baldų dizainas yra pasiekiami. Tokią idėją skleidžia EASE siūlydami baldų, interjero, šviestuvų prekių ženklus bei gamintojus, vertinamus daugelyje šalių ir atitinkančius tokią filosofiją. Šventoji trejybė – kokybė, dizainas ir priimtina kaina – dažniausiai sunkiai suderinami, bet „EASE. Mano namų stilius“ pabandė ir neketina sustoti.

Pagaminta Lietuvoje – parduodama visoje Europoje

Žinoma, ir Lietuvoje! Ilgus metus Lietuvos baldų meistrų gaminiai puošia Norvegijos, Danijos, Švedijos, Anglijos ir kitų šalių gyventojų namus, bet tik visai neseniai EASE pasirūpino, kad tokių baldų būtų galima įsigyti ir Lietuvoje. Taip jūs renkatės ir gerus baldus, ir vartojate tausojančiai. Drąsiai klauskite EASE salonuose „Softnord", „Hovden" minkštų baldų, bei korpusinių „Baltic Furniture" – stalų, komodų, kėdžių.

Kai užtenka pamatyti ir prisiliesti

Ar jums ką nors sako vardai Nielsas Gammelgaardas, Ianas Archeris, Bo Westerdahlas ar duetas SAYS WHO? Jei taip, vadinasi, žinote, kad reikia tikėtis laikui nepavaldaus dizaino, dėmesingai išdirbtos ne tik baldo išorės, bet ir vidaus detalės, kad produktas būtų naudojamas ilgai. EASE rasite „Sits", sukūrusius net 110 minkštų baldų kolekcijų, parduodamus 30-tyje pasaulio šalių, švedų „Furninova", kuriančius etaloninius skandinaviškus baldus, žinomiausio Vokietijos baldų prekių ženklo „Hulsta" ir modernius italų „Miniforms" baldus bei mūsų klientų išgirtas belgų „Mobitec" kėdes.

EASE – mano namų stilius

Grožis yra detalės – byloja tautosaka, o EASE perfrazuoja ir sako: „Būsto grožis yra interjero detalės." Šiuolaikiški ir gražūs šviestuvai, kilimai, kavos staliukai, konsolės, dekoro elementai – viskas, ko reikia norimai aplinkai sukurti.

Susisiekite
Neradote ieškomos informacijos?
Domina mūsų produktai?