Apie mus

Laikas namuose dažnai yra ribotas, bet itin vertingas siekiant vertingai praleisti laiką su šeima ar individualiai, pailsėti ir paskui pilnomis jėgomis, bei energija priimti kasdienos iššūkius. Dėl to, EASE parduodame modernaus dizaino ir funkcijos dermės baldus. Šiuolaikiniai baldai jau turi būti ne tik gražūs - baldų dizaineriai vis daugiau pasitelkia inžinerinius, technologinius sprendimus, taip baldai tampa vis labiau funkcionalesni. Itin stilinga komoda su integruotu termometru ir oro drėgmės matuokliu, bei vazonu gėlių auginimui, lengvai išplečiami ąžuolo masyvo stalai, kai mechanizmo net nesimato, sofos lovos vis patogesnės sėdėti, komoda ir hi-fi garso kolonėlė viename - tai baldai tikrai patogiam gyvenimui ir be kompromiso su dizainu. EASE asortimente - tiek lokaliai gaminami aukštų technologijų, pasižymintys natūraliomis medžiagomis ir apdaila stalai, kėdės, korpusiniai baldai, tiek globaliai pripažinti baldų prekių ženklai iš Švedijos, Belgijos, Vokietijos, Italijos ir kt.. EASE rasite visų pagrindinių baldų rūšių ir aksesuarų produktus.

Pagaminta Lietuvoje – parduodama visoje Europoje

Žinoma, ir Lietuvoje! Ilgus metus Lietuvos baldų meistrų gaminiai puošia Norvegijos, Danijos, Švedijos, Anglijos ir kitų šalių gyventojų namus, bet tik visai neseniai EASE pasirūpino, kad tokių baldų būtų galima įsigyti ir Lietuvoje. Taip jūs renkatės ir gerus baldus, ir vartojate tausojančiai. Drąsiai klauskite EASE salonuose „Softnord" minkštų baldų, bei korpusinių „Baltic Furniture" – stalų, komodų, kėdžių.

Kai užtenka pamatyti ir prisiliesti

Ar jums ką nors sako vardai Nielsas Gammelgaardas, Ianas Archeris, Bo Westerdahlas ar duetas SAYS WHO? Jei taip, vadinasi, žinote, kad reikia tikėtis laikui nepavaldaus dizaino, dėmesingai išdirbtos ne tik baldo išorės, bet ir vidaus detalės, kad produktas būtų naudojamas ilgai. EASE rasite „Sits", sukūrusius net 110 minkštų baldų kolekcijų, parduodamus 30-tyje pasaulio šalių, švedų „Furninova", kuriančius etaloninius skandinaviškus baldus, žinomiausio Vokietijos baldų prekių ženklo „Hulsta" ir modernius italų „Miniforms" baldus bei mūsų klientų išgirtas belgų „Mobitec" kėdes.

Susisiekite
Neradote ieškomos informacijos?
Domina mūsų produktai?